Aminostar Kre-Alkalyn 120kps on puhverdatud kreatiin monohüdraadi kapslid

Brand: Aminostar
Product Code: Kreatiinid
Reward Points: 3.00€
Availability: quantity_text41tk left | In Stock
Qty:
Price: 29.50€
 
Description Specification Reviews (0)

Description

Aminostar Kre-Alkalyn 120kps on puhverdatud kreatiin monohüdraadi kapslid

Aminostar Kre-Alkalyn

Krea-Alkalyn on puhverdatud kreatiin monohüdraadi kapslid, mis mõeldud kasutamiseks suure lihaskoormuse korral, eriti sportlastele. Kre-Alkalyn on „puhverdatud kreatiin”, seda on töödeldud kõrgema pH taseme juures kui tavalist kreatiini, mis on saavutatud kasutades kogu maailmas patenteeritud tootmisprotsessi. Mida kõrgem pH tase, seda vähem happeline on keskkond. Puhverdamine väldib kreatiini lagundamist jääkaineks kreatiniiniks. Kreatiinist tekib kreatiniin happelises keskkonnas. Aminostar Krea Alkalyn kvaliteetne toode on saavutatud kasutades maailmas patenteeriutud tootmisprotsessi. 

Sellist protsessi pärsib pH tasemega manipuleerimine kreatiini tootmise juures. Aeglustades või peatades kreatiini muundumise kreatiniiniks soodustame selle omistamist keha poolt ning seega vajame väiksemaid koguseid.

Kre-Alkalynil on samad eelised, mis tavalisel kreatiinil, kuid seda väiksemate annuste juures ning ilma seedeprobleemide ning vesiste lihasteta. Kre-alkalyni puhul pole vajalik ka laadimisfaas.
Aminostar Kre-Alkalyn sisaldab spetsiaalset patenteeritud kreatiin monohüdraadi vormi, mida iseloomustab kõrge bioväärtus. Lihaskoes seotakse kreatiin fosfaadiga fosfaatkreatiiniks. Sellis vormis tekib bioenergeetiline side, mille lõhkumisel vallandub vajadusel energia.

Toime:

Kellele sobib? Aminostar Kre-Alkalyn on mõeldud kasutamiseks suure füüsilise koormuse puhul, eriti sportlastele. Sobib eriti kasutamiseks spordialadel, kus kaalutõus on vastunäidustatud. Kre-Alkalyn ei seo kehasse üleliigset vett, kuna on organismi poolt palju kergemini omastatav. Samuti pole vajalik laadimisfaas ning päevas vajalikud kogused on palju väiksemad. Eriti sobilik ka dieedipidajatele, kuna Aminostar Kre-Alkalyn ei pea võtma koos lihtsüsivesikutega imendumise parandamiseks.

Kasutamine: Treeningpäevadel – 1 – 2 kapslit hommikul enne sööki ning 1 – 2 kapslit enne treeningut; puhkepäevadel 1 – 2 kapslit enne hommikusööki. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ei ole sobilik lastele ning noorukitele.

Spordialad: kestvusalad, jõu ja jõuvastupidavus alad.

Koostis: Puhverdatud kreatiin monohüdraat Kre-Alkalyn, täiteaine mikrokristalne tselluloos, paakumisvastane aine magneesiumstearaat; kapsel – želatiin.

Pakend: 120 kapslit

1 kapsel = 750mg
120 kapslit = 104,4g

Kre-Alkalyn 2 kapslit 4 kapslit 100g
Energiat 68 kJ/16kcal 136kJ/32kcal 3843kJ/919,5kcal
Valku 0 g 0 g 0 g
Süsivesikuid 0 g 0 g 0 g
Rasvu 0 g 0 g 0 g
Puhverdatud kreatiin monohüdraat Kre-Alkalyn® 1500 mg 3000 mg 86,21 g

Konsultatsioon:

Specification

Using
When to use Overall Supporting
Content
Form Tablet/Capsule
Quantity Tablets/Capsules 120cps

Reviews (0)

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below:Tags: aminostar, kre-alkalyn, 120kps, puhverdatud, kreatiin, monohüdraadi, kapslid, martialarts