L-arginiin erivormi L-arginiin alfa-ketoglutaraat- Aminostar Nitric Oxide

Brand: Aminostar
Product Code: Aminohapped
Reward Points: 0.00€
Availability: quantity_text47tk left | In Stock
Qty:
Price: 21.90€ 16.90€
 
Description Specification Reviews (0)

Description

L-arginiin erivormi L-arginiin alfa-ketoglutaraat- Aminostar Nitric Oxide

Amino Arginine, Self Omninutrition

Paljud uuringud ja paljud inimesed on täheldanud, et aminohapped on väga vajalikud, eriti füüsiliselt aktiivsele inimesele. Aminohapped osalevad väga paljudes keha protsessides, näiteks aitavad parandada tervist ja aitavad kaasa füüsise paranemisele.

L-arginiin on ainus teadaolev aminohape, mida leidub veresoonte seinu vooderdavas rakukihis, aidates toota lämmastikoksiidi (NO). See tähendab seda , et ta aitab muuta treeningut efektiivsemaks. L-arginiinil on võime laiendada veresooni, selle tulemusel paraneb verevool ja hapniku transport. L-arginiin tugevdab immuunsüsteemi, osaleb kasvuhormooni ja insuliini tootmises ning puhastab organismi toksiinidest. Samuti on sellel võime soodustada lipiidide oksüdeerimist.

Inimesed, kes soovivad toetada oma seksuaaltervist, võivad samuti arginiini kasutamisest kasu saada tänu selle veresooni laiendavale omadusele.

Arginiin on suurt tähelepanu pälvinud just sportlaste seas, kes tahavd saavutada trennis maksimaalset PUMP efekti, kuid juba uuemad uuringud on näidanud, et suurt kasu on saanud kestvusspordialade esindajad.

Võrreldes teiste aminohapetega on arginiini mõju kohe märgatav. Arginiini kasutatakse väga tihti just trennieelsetes lisandites.

Toime:

Kasutamine: Võimalus on võtta 3-5 g enne treeningut ja 3-5g enne magamaminekut (soovituslik jõutreenijatele) Pulbrit oleks soovitatav juua millegagi hapukama või magusamaga, sest pulbril on aminohapetele omane järelmaik. Tähtis on kasutada seda järjepidevalt, et hoida keha lämmastikutaset üleval. Parima tulemuse saavutamiseks kombineerida kreatiiniga.

Kellele sobib? Arginiinist on eriti kasu kõvasti treenivatele sportlastele. Arginiiniga varustamine võib tugevdada immuunsüsteemi, võimaldades seega kõvemini treenida ja vältida ületreeninguga seotud väikeste terviseprobleemide kahjulikku mõju. Inimesed, kes soovivad toetada oma seksuaaltervist, võivad samuti arginiini kasutamisest kasu saada tänu selle veresooni laiendavale omadusele.

Spordialad: Kestvus- ja vastupidavusalad, raskejõustik, ujumine, rattasõit

Pakend: 200g, 40 portsjonit kui kasutada 5g päevas, 20 portsjonit kui kasutada 10g päevas

Maitse: Maitsetu

Toiteväärtus 100g toote kohta
L-arginiin(100%) 100g

 

Specification

Using
When to use Before Exercise
Content
Form Tablet/capsules
Quantity Tablets/Capsules 120caps

Reviews (0)

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below:Tags: aminostar, nitric, oxide, l-arginiin, erivormi, alfa-ketoglutaraat, sünnipäevanädala, pakkumised alfa-ketoglutaraat-