Isotooniline spordijook aminohapetega - Aminostar Xpower Flash XT Energy Drink

Brand: Xpower
Product Code: Kestvus
Reward Points: 0.00€
Availability: 21tk | In Stock

Available Options

Taste: *
Qty:
Price: 12.50€ 9.00€
 
Description Specification Reviews (0)

Description

Isotooniline spordijook aminohapetega - Aminostar Xpower Flash XT Energy Drink

Xpower Flash XT isotooniline spordijook on isotooniline janukustutaja, sisaldab enamikke tähtsamaid mineraalaineid ja hoolitseb vedeliku kiire taastamise eest. Süsivesikute järel järgmine on vedeliku olemasolu tähtis faktor säilitamaks sportimisel vajalikku sooritusvõimet, seepärast tulebki sportimise ajal taastada vedeliku varusid. Väga kergelt imenduv ja hea puuvilja maitsega joogipulbrisse on lisatud ka tähtsaid elektrolüütisi ja mineraalaineid. Erinevate suhkrute nagu glükoosi, sahharoosi ja maltodekstriini kombinatsioon annab 20-50% suurema energeetilise väärtuse, võrreldes vaid üht liiki suhkruid sisaldavate spordijookidega. Xpower Flash XT isotooniline spordijooki võib kasutada sportimise ajal, aga ka pärast füüsilist pingutust kiireks glükogeenivarude taastamiseks.

Xpower Flash XT isotooniline energiajook sisaldab  elektrolüüte ja naatriumit, mis on olulised süsivesikute imendumisel ja tagab lihaste korraliku toimimise. Magneesiumi kadu läbi higistamise viib väsimuseni ja krampideni. Uuringud kinnitavad, et rehüdratsioon toimub kiiremini, kui vedelik sisaldab naatriumi.

Toime:

Kasutamine: Lahusta 20-40 g  pulbrit 500 ml veega. Treeningu ajal tarbida vastavalt treeningu intensiivsusele umbes 1-1,5 liiter spordijooki tunnis. Tarvita vastavalt vajadusele treeningu eel, ajal ja pärast treeningut.

Kellele sobib? Peamiselt mõeldud treeninguaegseks kasutamiseks, kuid seda võib kasutada ka peale trenni ning taastumisperioodil. Toodet võib kasutada mistahes spordialadega tegelejad, sealhulgas noored. Sobib ideaalselt ka jõu- ja saalialadele kui kergelt omastatav energiaallikas.

Pakend: 500 g

Maitsed: apelsin, sidrun, greip

Koostis: Sahharoos, maltodektstriin, glükoos, naatriumtsitraat, happesuse regulaator: sidrunihape, magneesiumtsitraat, naatriumkloriid, aroomained, kaalium dihüdrogeen fosfaat,paakumisvastane aine: silikoon dioksiid.

Hoiatus: toode ei ole sobilik lastele, rasedatele ja rinnaga toitvatele naistele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ei ole mõeldud asendama mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Ärge ületage soovituslikku päevast kogust! Hoida kuivas, temperatuuril alla 25ºC. Hoida külmumise eest. Pärast avamist tarbida 5 kuu jooksul. Parim enne: vaata pakendilt. Päritolumaa: Rootsi.

Toiteväärtus ja koostisosad

100 g

40 g

Energiat

380 kcal/1610kJ

152 kcal/644kJ

Valke

2 g

0,8 g

Süsivesikuid

90,3 g

36 g

Rasvu

1,2 g

0,5 g

Naatrium

960 mg

384 mg

Kaltsium

308 mg

123 mg(15,4% RDA*)

Magneesium

228 mg

91 mg(24% RDA*)

Specification

Using
When to use After Exercise
Toiteväärtus 100g kohta
Energia 352Kcal
Valgud 17,8g
Süsivesikud 69,1g
Rasvad 0,5g
Content
Form Powder
Quantity (g) 500g

Reviews (0)

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below:Tags: aminostar, xpower, recovery, energy, drink, isotooniline, spordijook, aminohapetega, sünnipäevanädala, pakkumised flash