Jõud, vastupidavus, taastumine - SELF Cellxpand Multisystem

Brand: Xtreme SELF
Product Code: Spetsiaal
Reward Points: 0.00€
Availability: 43tk | In Stock

Available Options

Taste: *
Qty:
Price: 45.50€ 39.90€
 
Description Specification Reviews (0)

Description

Jõud, vastupidavus, taastumine - SELF Cellxpand Multisystem

Muscle CellXpand, Self Omninutrition

Muscle CellXpand on enne treeningut ja treeningu ajal tarbitav laadimisjoogipulber, mis sobib eriti hästi jõualade, pallimängude, kergejõustiku ja kontakspordialade harrastajatele.

Muscle CellXpand sisaldab nelja erinevat kretiini ,BCAA'd , arginiini, glutamiini, beta-alaniini ja vitamiin C, mis muudavad teie lihased tugevaks, sitkeks ja vastupidavaks, et taluda nii tugevaid treeninguid, kui ka muuta treeningjärgne lihastaastumine võimalikult kiireks. Muscle CellXpand lahustub kergesti ning on värske maitsega.

CREATINE-COMPLEX - Suurepärane kombinatsioon kõige kaasaegsematest kreatiini vormidest, mida iseloomustab kõrgeim anaboolne aktiivsus ja energeetiline mõju. Muscle CellXpand'i puhul õnnestus ühendada ühte unikaalsesse tootesse neli  popularset ja tõhusamat kreatiini vormi. Selles tootes sisalduvad kreatiini vormid hõlmavad endas kreatiin-akg, kreatiin-malaat, kreatiin-tsitraat, kreatiin Hcl.

BCAA-COMPLEX 2:1:1 - BCAA koosneb kolmest tähtsamast asendamatust aminohappest, mida organism ei suuda ise sünteesida. Muscle CellXpand sisaldab neid õiges vahekorras ja optimaalses koguses treeningefekti suurendamiseks. Uuringutes on tõestatud, et hargnenud ahelaga aminohapped kiirendavad taastumist, stimuleerivad lihaskasvu ja parandavad sooritusvõimet. On märgatud, et need aminohapped suurendavad nii jõudu kui ka vastupidavust suurte koormustega treenivatel sportlastel.

L-Arginiin-AKG - Arginiin on ainus teadaolev aminohape, mida leidub veresoonte seinu vooderdavas rakukihis, aidates toota lämmastikoksiidi (NO). See tähendab seda , et ta aitab muuta treeningut efektiivsemaks. L-arginiinil on võime laiendada veresooni, selle tulemusel paraneb verevool ja hapniku transport.

L-Glutamiin - Glutamiin on tähtis aminohape sportlase toiduvalikus toimides effektiivselt lihaste valgusünteesis ja antikataboolselt takistades lihaskoe kaotust. Lisaks tugevdab l-glutamiin organismi stressisituatsioonides.

Beta-Alaniin - Beeta-alaniin parandab teadaolevalt sooritusvõimet kõigi piimhapet tootvate spordialade puhul ning aeglustab lihaste väsimist koormuse puhul. Beeta-alaniini ja kreatiini koos kasutades on võimalik vähendada organismis ka rasvmassi ning suurendada lihasmassi rohkem kui üksnes kreatiini tarbides.

Vitamiin C - Peamine funktsioon ongi kollageeni, keha peamise valgu tootmisel. See hoiab keha koos, temast koosnevad sidekude, kõhred, sidemed, kõõlused.

Toime:

Kasutamine: 25g(2k ulpi) segada 500ml veega. Juua enne trenni või treeningu ajal või peale treeningut. Sobib hästi võistluste ajal joomiseks.

Kellele sobib? Sportlastele, kes soovivad parandada treeninguaegset töövõimet, vastupidavust ja jõudu. Aitab parandada lihaste verevarustust ja taastumist, parandab treeninguaegset energiataset

Pakend: 1,2kg, 48 annust

Maitse: Metsamarja

Koostis: Maltodekstriin abiained(E296, E341), maitsetugevdaja, värvaine(E162, E160a, E140,E131), magustaja (aspartaam, E950)

Mucle CellXpand koostisosad 25g
CREATINE-COMPLEX
Kreatiin-akg,Kratiin-malaat, Kreatiin-tsitraat, Keatiin-Hcl
3g
BCAA-COMPLEX 2:1:1
L-Leutsiin, L-Valiin, L-Isoleutsiin
2,5g
L-Arginiin-AKG 1,55g
L-Glutamiin 1,85g
Beta-Alaniin 0,675g
Vitamiin C 250mg (416%)

Konsultatsioon:

 

 

Specification

Using
When to use During Exercise;Before Exercise
Content
Form Powder
Quantity (g) 1200g

Reviews (0)

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below:Tags: self, omninutrition, xtreme, cellxpand.2, jõud, vastupidavus, taastumine, sünnipäevanädala, pakkumised multisystem