Uus teaduslikult tõestatud koostisega tõhus enegriageel - SELF Hydro Plus Energy Gel (karp 12tk)

Brand: SELF
Product Code: Vastupidavus
Reward Points: 0.00€
Availability: 100+tk | In Stock

Available Options

Taste: *
Qty:
Price: 26.40€ 19.90€
 
Description Reviews (0)

Description

Uus teaduslikult tõestatud koostisega tõhus enegriageel - SELF Hydro Plus Energy Gel (karp 12tk)

Xpower ™ Speedgel, Aminostar

Xpower speedgel on konsentreeritud spordisöök, mis annab sulle kohese energialaengu. Seda on lihtne avada, lihtne neelata ja kerge seedida.  Tode sisaldab unikaalset segu lihtsatest süsivesikutest ja komplekstest süsivesikutest mis rahuldavad nii kohese kui pikaajalise energiavajaduse. Toode ei ole liiga magus ega liiga kleepuv. See sobib ka taimetoitlastele

 Xpower speedgel sisaldab  elektrolüüte, kaaliumit ja naatriumit, mis on olulised süsivesikute imendumisel ja tagab lihaste korraliku toimimise. Magneesiumi kadu läbi higistamise viib väsimuseni ja krampideni. Uuringud kinnitavad, et rehüdratsioon toimub kiiremini, kui vedelik sisaldab naatriumi. Kaalium mängib tähtsat rolli närvi impulsside edastamisel ja üleüldisel kardiomuskulatuuri süsteemi toimimisel.

Toime:

Kasutamine: Võtta pool tuubi vahetult enne võistlust ja pärast 1 tuub iga tunni jooksul. Peale juua piisavalt vedelikku. Kauem kui 3 tundi kestvatel võistlustel võib doseerida vastavalt individuaalsetele vajadustele.

Kellele sobib? Sobib suurepäraselt kestvusalade sportlastele, tagades organismi pideva energiaga varustamise. Sobib ideaalselt ka jõu- ja saalialadele kui kergelt omastatav energiaallikas.

Pakend: 50g

Maitsed: Apelsin, kirss

Koostis: Koostis: vesi, invertsiirup, modifitseeritud tärklis Vitargo, inositooli, säilitusaine: kaaliumsorbaat, magneesiumi tsitraat-, lõhna-, L-karnitiin, hapendaja: sidrunhape, stabilisaator: naatrium karboksümetüültselluloos, kaltsiumi laktaat, naatriumaskorbaati, kaaliumkloriid, kaltsium pantotenaat , värvaine: tartrasiini, päikeseloojang kollane.

Toiteväärtus 100ml
Energiat 162.6kcal/690kJ
Valke 0.4g
Süsivesikuid 39.8g
Rasvu 02.g
Xpower ™ Speedgel  koostisosad 100ml
L-karnitiin 350mg
Inositool 2g
Invertsiirup 50g
Modifitseeritud tärklis 6g
Vitamiin C 142g
Vitamiin B5 16mg
Magneesium 84.3mg
Kaalium 71mg

 

Konsultatsioon:

 

Reviews (0)

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below:Tags: kiirete, aeglaste, süsivesikutega, energiageel, aminostar, xpower, carbogel, gymnastics/dancing optimaalse, ühtlase, energiaga, hydro, plus, energy self uus, teaduslikult, tõestatud, koostisega, tõhus, enegriageel, (karp, 12tk)