Kiiresti imenduvad süsivesikud - SELF Just Dextro 100% 2kg

Brand: SELF
Product Code: Energia
Reward Points: 1.00€
Availability: 9tk | In Stock
Qty:
Price: 12.50€
 
Description Specification Reviews (0)

Description

Kiiresti imenduvad süsivesikud - SELF Just Dextro 100% 2kg

Just Dextro on valmistatud 100% viinamarjasuhkrust. Uuringud näitavad, et enamus toidulisandeid, näiteks kreatiin ja aminohapped imenduvad kiiremini kui neid manustada samaaegselt dekstroosiga. Dekstroos käivitab insuliini sekretsiooni effektiivselt, mis omakorda avab lihasrakud toitainete vastuvõtuks. Insuliin on tähtis lihaste kasvu seisukohalt, sest ta reguleerib muuhulgas ka valgusünteesi. Dextro pulbrit võib kasutada ka valgujookide retseptides imendumise parandamiseks ja maitse magusamaks muutmiseks.Just Dextro on 100% naturaalne, kuhu ei ole lisatud ühtki lisaainet. Kliiniliste uurimuste järgi parandab dekstroos kreatiini imendumist ja omandamist ligi 50%! Kõige effektiivsem on segada 5-10g kreatiini pulbrit ja 1 supilusikatäis Just Dextrot 2 dl külma veega.

 Toime:

Kellele? Just Dextro on mõeldud kasutamiseks sportlastele taastusjoogi osana kreatiini, aminohapete ja valgu imendumise parandamiseks. Manustades spordijoogina treeningu aegselt, annab Dextro lisaenergiat. Peale koormust aitab Dextro taastada keha tühjenenud energiavarud ja käivitada taastumise.

Kasutamine: Peale treeningut: 60g Just Dextrot (1 dl) lisada valgukontsentraadile suhtes 2:1(2 osa Dextrot, 1 osa valgukontsentraati). Kreatiini imendumiseks: 5g  kreatiini kohta 1 spl(~15g) Dextrot.

Pakend: 2kg

Maitse: maitsestamata(naturaalselt magus)

Koostis: 100% viinamarjasuhkur e. Dekstroos

Just Dextro 100% toiteväärtus 100g
Energiat 400kcal/1700Kj
Süsivesikuid 100
Valke 0
Rasvu 0

Konsultatsioon:

Specification

Using
When to use After Exercise
Content
Form Powder
Quantity (g) 2000g

Reviews (0)

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below:Tags: self, omninutrition, just, dextro, 100, 1kg, dektroos-kiiresti, imenduv, süsivesik, energia/vastupidavus imenduvad, süsivesikud-, 2kg