Kolmefaasiline valkude segu parimaks taastumiseks- SELF 3 Phase Protein 4kg

Brand: SELF
Product Code: Proteiin
Reward Points: 0.00€
Availability: 100+tk | In Stock

Available Options

Taste: *
Qty:
Price: 115.00€ 95.90€
 
Description Specification Reviews (0)

Description

Kolmefaasiline valkude segu parimaks taastumiseks- SELF 3 Phase Protein 4kg

Phase 3 Protein, Self Omninutrition

Kolmefaasiline proteiin sisaldab kolme põhilist valku piima, muna- ja vadakuvalku. Kolmefaasiline proteiin kindlustab, et su keha saaks piisavalt aminohappeid mitmes erinevas faasis. Uuringud on näidanud, et just kolme erineva valgu tarbimine mõjub taastumisele ja keha üldisele arengule kõige paremini.

Piimavalk imedub 8 tunni vältel, seedetraktis muutub kaseiin geelitaoliseks aineks, mis aeglustab mao tühjenemist. Sellega pikeneb maoseina kontaktaeg ja ühtlasi aminohapete resorptsioon. Sobib just hästi enne magamaminekut ja päeval asendamaks toidukorda.
 

Munavalk imendub 6 tunni vältel, munavalk sisaldab organismi poolt kergesti omastatavaid asendamatuid aminohappeid. Ka teisi valke võrreldakse omastatavuse poolest just munavalguga. Tuntud kui võistlusproteiin, sest hoiab ära vee kogunemise naha alla ja tagab parema lihasstruktuuri.
 

Vadakuvalk imendub 2 tunni välte, kvaliteetne kergelt imenduv vadakuvalgu pulber on mõeldud  kõikidele sportlastele ja atleetidele. Uuringud näitavad, et vadakuvalk kiirendab taastumist rasketest treeningutest nagu näiteks on jõutreeningud või kontaktspordialad. Vadakuvalk sisaldab lihaste kasvuks ja taastumiseks vajalikke aminohappeid

Kolmefaasilist proteiini  on rikastatud glutamiin-di peptiidiga mis on hüdrolüüsitud glutamiin. Hüdrolüüsitud glutamiin on tunduvalt kiirema inmenumisega kui tavaline glutamiin, aitab taastada keha ja  kasvatada kvaliteetset lihasmassi. Üks peamisi ülesandeid on energia andmine kiiresti jagunevatele immuun- ja sooleepiteeli rakkudele.

Toime:

Kasutamine: Kasutada 1-3 korda päevas 30g-50g segada 300ml vee,piima või mahlaga.Enne trenni, peale trenni ja ööseks enne magamaminekut.

Kellele sobib? Toode on välja töötatud toidulisana sportlastele, kelle tegevus eeldab suurt füüsilist pingutust. Eriti soovitatakse seda toodet sportlastele, kes tegelevad jõualadega, jõuvastupidavusaladega, kulturistidele . Mõeldud rasketest trennidest taastumiseks ja tavatoidu valgusisalduse tõstmiseks.

Pakend: 1000g

Maitsed: Maasikas, shokolaad, vanilje

Koostsi: Toode sisaldab fenüülalaniini allikaid. Vadakuvalgu isolaat,piima valk, kaltsium kaseinaat, munavalge pulber, glüsiin l-glutamiin(10), kakao(shokolaad, banana-shokolaad),soja letsitiin, maitsetugevdaja, punane peet(maasikas), magustaja: aspartaam, beeta karoteen(vanilje).Toodetakse tehases kus käsitletaksepiima,muna ja soja.

Toiteväärtus 100g 50g
Energiat 400kcal/1750Kj 120kcal/Kj
Valke 86g 43g
Süsivesikuid 4g 2g
Rasvu 2g 1g

 

Konsultatsioon:

Specification

Using
When to use After Exercise
Toiteväärtus 100g kohta
Energia 400Kcal
Valgud 86g
Süsivesikud 4g
Rasvad 2g
Content
Form Powder
Protein type Mix
Quantity (g) 1000g

Reviews (0)

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below:Tags: self, phase, protein, 4kg, kolmefaasiline, valkude, segu, parimaks, taastumiseks, muud, valgud taastumiseks-