Suurendab lihaste vastupidavust ja tugevdab immuunsüsteemi -SELF Glutamine peptides-300g

Brand: SELF
Product Code: Aminohapped
Reward Points: 0.00€
Availability: 26tk | In Stock
Qty:
Price: 29.90€ 22.43€
 
Description Specification Reviews (0)

Description

Suurendab lihaste vastupidavust ja tugevdab immuunsüsteemi -SELF Glutamine peptides-300g

L-Glutamine, Aminostar

Rasked treeningud kutsuvad esile suurenenud vajaduse erinevate toitainete järele. On teada, et glutamiini sisaldus kehas võib langeda kuni 50%. Selle tulemusel nõrgeneb immuunsus ja närvisüsteemi võime tulla toime järgmiste treeningutega. Suured koormused ja tihedad treeningud tühjendavad suurel hulgal glutamiini varusid, mille tulemusel pikeneb taastumine ja seiskub edasine areng.Sageli jäetakse glutamiin tähelepanuta, kuid see on suur viga. Glutamiin on üks tuntuim antikataboolne aminohape, mis aitab kaitsta lihaseid ja hoida immuunsust tugevana. Glutamiin moodustab suurima osa organismi aminohapetest ja sarnaselt hargnenud ahelaga aminohapetele on tal oluline roll lihaste valgusünteesis (glutamiin moodustab umbes kolmandiku lihaste proteiinist).

Toime:

Kasutamine: 5g pulbrit 2-4 x päevas segatuna taastusjoogi või spordijoogi sisse. 5g = 1 teelusikatäis. Soovitatavalt vahetult enne, pärast treeningut ja enne magamaminekut.

Kellele sobib? Sobib hästi kõigile inimestele erinevatel spordialadel, et tugevdada lihaste vastupanuvõimet,  immuunsust ja parandada treeningu efektiivsust. Eriti oluline neile, kellel on suured koormused ja oht ületreeningule, et kaitsa lihaseid ja tagada maksimaalne taastumine.

Pakend: 500g,

Maitse: Maitsetu

Koostis: 100% glutamiin

Toiteväärtus 100g toote kohta
L-glutamiin 100% 100g

 

Specification

Using
When to use Overall Supporting
Content
Form Powder
Quantity (g) 300g

Reviews (0)

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below:Tags: tugevdab, immuunsust, hoiab, ületreeningu, eest, self, glutamine, puhtad, aminohapped glutamine-500g peptides-300g suurendab, lihaste, vastupidavust, immuunsüsteemi, -self