Energeetilise potentsiaali (ATP) vabastaja - Aminostar Xpower Inosin

Tootja: Xpower
Mudel: Energia
Boonusraha: 2.00€
Saadavus: 80tk |
Laos (Tarneaeg 1-2 tp)
Kogus:
0 arvamust  0 arvamust  |  Lisa arvamus
Hind: 22.50€
 
Kirjeldus Tehnilised andmed Arvamused (0)

Kirjeldus

Energeetilise potentsiaali (ATP) vabastaja - Aminostar Xpower Inosin

Xpower Inosiin on mõeldud efektiivsema lihastegevuse ja vereringe toetamiseks ning energeetilise potentsiaali (ATP) tõstmiseks. Inosiin on kehale omane aine, mis osaleb terves reas organismis toimuvates protsessides. Inosiin on prekursor ühe peamise energiaallika, ATP, loomisel. Inosiiniga varustatusest sõltub terve rida füüsilist jõudlust mõjutavaid protsesse, mille hulka kuulub ka lihaskoe hapnikuga varustamine. Kõik see toob kaasa nii lihastöö efektiivsemaks muutumise kui ka treeningute üldise kvaliteedi tõusu. Vastupidavusspordialade puhul on oluline selle mõju piimhappe tekkimise vähendamisel pingutuse ajal. Seetõttu on eriti sobiv vastupidavus- ja jõuvastupidavusspordialadel.

ATP varud rakus on piiratud. Loomulikult piisab lihases ATP-d kõigest 20-30 kokkutõmbeks. Treeningul võivad aga lihased töötada tundide kaupa, sooritades tuhandeid kokkutõmbeid. Seega peab rakus kõrvuti ATP kulutamisega leidma aset ka selle taastamine. ATP kiiremaks taastumiseks on hea lahendus, inosiin!

Toime

Kasutamine

1-2 kapslit 30 minutit enne treeningut. Maksimaalselt neli kapslit päevas koos piisava koguse vedelikuga. Ärge närige kapsleid ega võtke neid koos piima- või alkohoolsete jookidega.

Kellele?

Inimestele, kes tahavad suurendada ATP hulka lihastes ning seeläbi parandada lihasvastupidavust. Sobib jooksjatele, ratturitele, sõudjatele, ujujatele ning teistele vastupidavus spordialade harrastajatele

Pakend: 100 kapslit

Xpower Inosin aktiivsed koostisosad 1 kapsel
Inosiin 600 mg
Koostis: Inosiin, želatiinikapsel (želatiin, titaandioksiid, punane raudoksiid), paakumisvastased ained ( magneesiumstearaat, ränidioksiid).

Artikkel: Milleks meile ATP ja kuidas tõsta lihasvõimekust?

Konsultatsioon

 

Tehnilised andmed

Kasutamine
Kuna kasutada Enne Trenni
Sisu
Kogus Tabletti/Kapslit 100tk
Vorm Tablett/Kapsel

Arvamused (0)

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid: energeetilise, potentsiaali, (atp), vabastaja, aminostar, xpower, inosin, energia/vastupidavus