Parem keskendumine ja energiatase - Aminostar Xpower GTI (guaraana, tauriin, inosiin)

Tootja: Xpower
Mudel: Vastupidavus
Boonusraha: 2.50€
Saadavus: 11tk |
Laos (Tarneaeg 1-2 tp)
Kogus:
0 arvamust  0 arvamust  |  Lisa arvamus
Hind: 25.50€
 
Kirjeldus Arvamused (0)

Kirjeldus

Parem keskendumine ja energiatase - Aminostar Xpower GTI (guaraana, tauriin, inosiin)

Aminostar Xpower GTI (guaraana, tauriin, inosiin) on toidulisand, mis annab energiat, kõrvaldab uimasuses, parandab toitainete transporti ja annab jõudu. GTI sisaldab endas tähtsaid ergutavaid ja energiat andvaid koostisosi nagu inosiin, tauriin, guaraana, l-karnitiin tartraat ja vitamiin B6.

Inosiin on mõeldud efektiivsema lihastegevuse ja vereringe toetamiseks ning energeetilise potentsiaali (ATP) tõstmiseks. Inosiin on kehale omane aine, mis osaleb terves reas organismis toimuvates protsessides. Inosiin on prekursor ühe peamise energiaallika, ATP, loomisel. Inosiiniga varustatusest sõltub terve rida füüsilist jõudlust mõjutavaid protsesse, mille hulka kuulub ka lihaskoe hapnikuga varustamine. Kõik see toob kaasa nii lihastöö efektiivsemaks muutumise kui ka treeningute üldise kvaliteedi tõusu. Vastupidavusspordialade puhul on oluline selle mõju piimhappe tekkimise vähendamisel pingutuse ajal. Seetõttu on eriti sobiv vastupidavus- ja jõuvastupidavusspordialadel.

Tauriin aitab reguleerida pulssi, säilitada rakumembraani stabiilsust ning vältida raku ületegevust. Osaleb sapphapete sünteesis, südamelöökide regulatsioonis, aju neuronite ja kesknärvisüsteemi tegevuses. Tauriin takistab ka serotoniini moodustumist, mis eritub füüsilise aktiivsuse korral ja põhjustab väsimust.

Guaraana avaldab toniseerivat toimet närvisüsteemile, tõstab organismi füüsilist vastupidavust ja töövõimet, mis on väga oluline just pikaajaliste koormuste korral. Guaraanat sisaldavaid toidulisandeid soovitatakse tarvitada erinevat liiki füüsilise tegevuse korral, kus on pidevalt suured koormused, vajatakse koordinatsiooni- ja tähelepanuvõimet, vaimset ja füüsilist vastupidavust. 

L-karnitiin Tartraat tõstab ka treeningu efektiivsust ja on ergutava toimega, soodustab närvisüsteemi (eriti aju) ja immuunsüsteemi tegevust. Lisaks aitab võidelda stressiga ning vähendab ületreeninguriski.

Kasutamine

Päevane soovituslik kogus 2 kapsilt võtta 30 minutit enne treeningut.

Kellele sobib?

Toode on mõeldud sportlastele või füüsiliselt aktiivsetele inimesele, kellel on soov tõsta nii kehalist kui vaimset võimekust.

Kogus: 120 kapslit

Xpower GTI aktiivsed koostisosad 1 kapsel
Inosiin 250 mg
Tauriin 250 mg
Guaraana ekstrakt
millest kofeiin
125 mg
12,5 mg
L-karnitiin Tartraat 125 mg
Vitamiin B6 2 mg (143% RDA*)
*RDA -  soovituslik päevane kogus
Koostis: inosiin, tauriin, guaraana ekstrakt (10% kofeiini), L-karnitiin tartraat, želatiinkapsel (želatiin, värvaine: titaandioksiid), paakumisvastased ained (ränidioksiid, magneesiumstearaat, püridoksiin HCl (vitamiin B6).

Konsultatsioon

 

 

Arvamused (0)

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid: parem, keskendumine, energiatase, aminostar, xpower, gti, (guaraana, tauriin, inosiin), ergutid