Kreatiin etüül ester - SELF Creatine PRO-CEED

Производитель: SELF
Модель: Energia ja rasvapõletaja
Бонусные баллы: 2.50€
Наличие: Поторопитесь! Осталось только 1шт | В наличии
Количество:
Цена: 25.90€
 
Описание Отзывы (0)

Описание

Kreatiin etüül ester - SELF Creatine PRO-CEED

SELF Creatine PRO-CEED (kreatiin etüül ester) on toidulisand, mis soodustab jõu kasvu, kiirust, plahvatuslikkust ja vastupidavust. 

Creatine PRO-CEED on parema imendumisega kui lihtsad kreatiinid, lisaks parem tulemus väiksemast annusest. Tehnilises keeles on ühendi nimeks kreatiin etüül ester, aga tavaliselt kutsutakse seda kreatiin estriks. Lihtsalt öeldes on Creatine PRO-CEED’i külge seotud üks alkoholi molekul ja üks happe molekul. Estrite grupi lisamine parandab kreatiini võimet tungida läbi rakkude, tulemuseks parem imendumine seedekulglas ja lihtsam omistamine lihasrakkude poolt. Kuna Creatine PRO-CEED transporditakse otse lihasrakkudesse, ei vaja see insuliini ning see ei jää ka väljas poole lihasrakke (seega ei teki vesist lihast).

Creatine PRO-CEED on heaks alternatiiviks neile, keda vaevad kõhu probleemid ning neile, kes ei soovi tarbida sellises koguses lihtsuhkruid. Soovitatavaks koguseks on 1-2 g Creatine PRO-CEED’i enne ja pärast treeningut ning laadimisfaasi pole.

Creatine PRO-CEED sisaldab lisaks ka magneesiumi ja kaaliumi, mis aitab ära hoida väsimust, kurnatust ja lihaskrampe.

Kasutamine

Soovituslik päevane 6 kapslit. Võtta 3 kapslit 30-60 minutit enne füüsilist aktiivsust ja 3 kaplite kohe peale füüsilist aktiivsust.

Kelle sobib?

Kõikidele sportlastele, kes soovivad kogeda kreatiini kasulikke efekte veepeetuseta. Kasulik kõigile sportlastele, kes soovivad parandada vastupidavust, plahvatust, kiirust ja jõudu. Aitab ära hoida puhitustunnet kõhus, dehüdratsiooni ja krampe. 

Pakend: 180 kaslit.

SELF Creatine PRO-CEED aktiivsed koostisosad 6 kapslit
Kreatiin etüül ester 2000 mg
Magneesiumtsitraat
millest magneesium 230 mg (61%)*
1440 mg
Kaaliumtsitraat
millest kaalium 300 mg (15%)*
800 mg
Koostis: Paakumisvastane ained (E460, E551), kapel (želatiin, värained: E120, E172, E171, E131)

Soovituslik päevaannus ehk RDA *

Konsultatsioon

Отзывы (0)

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:Метки: kreatiin, etüül, ester, self, creatine, pro-ceed, спортивное, питание Спортивное