Kreatiin-nitraat - SELF Muscle Creatine-Nitrate

Brand: SELF
Product Code: Energia ja rasvapõletaja
Reward Points: 0.00€
Availability: 19tk | In Stock
Qty:
Price: 29.90€
 
Description Reviews (0)

Description

Kreatiin-nitraat - SELF Muscle Creatine-Nitrate

Caffeine Active , Aminostar

Kofeiini postiivse mõjuna on uuringute kohaselt tähendatud, et 115mg kofeiini tõstab ülekaalulistel inimestel enne füüsilist tööd või treeningut ainevahetust, see aitab vabastada kudedest rasvavarusid, mida keha saab füüsilise koormuse korral kasutada energeetiliseks otstarbeks. Suuremahulised uuringud on leidnud, et kofeiini tarbimine võib vähendada suhkruhaiguse riski poole võrra ja Parkinson haiguse arenemist. Lisaks on leitud, et vanematel inimestel parandab kofeiin mälu.

Kuna doosid, mis sportliku tulemust parandavad on küllaltki suured, eelistavad sportlased võtta kofeiini tablettidena. Kofeiini manustatakse tavaliselt 0,5-1 tund enne võistluse algust 6-9 mg 1 kg kehakaalu kohta. Seega keskmine 70 kg kaaluv sportlane manustab 420-630 mg kofeiini. Tavaline tass 240 ml kohvi sisaldab keskmiselt 100 mg.

Kofeiini toime peamine mehhanism spordis seisneb selles, et see soodustab vabade rasvhapete oksüdeerumist ehk nende kasutamist energia allikatena, mistõttu glükogeenivarude kasutusele võtt lükkub edasi. Glükogeen on maksas ja lihastes talletatav ajutine glükoosi tagavara, mida organism saab vastavalt vajadusele hõlpsasti kasutada.

Kofeiin liigitatakse kergete diureetikumide hulka st omab kehast vee välja viimist soodustavat toimet, kuid suur kehaline koormus elimineerib sellise toime ning võistlustel kofeiini manustamine diureesi ei soodusta. Kofeiini diureesi suurendav toime esineb tavatarbimisel ning väga suurte kohvi koguste joomistega võib organismis tekkida veepuudus. Selline oht tekkib, kui päevas tarbida üle 600 mg kofeiini (6 tassi kohvi). Tarbides kofeiini päevas 38-400 mg, ei põhjusta see tervisele suuri kahjulikke mõjusid.

Toime:

Kasutamine: Soovituslik päevane kogus 1-2 kapslit päevas sovituslik 30-90 minutit enne füüsilist aktiivsust. Kapsel neelata alla rohke vedelikuga.

Kelle sobib? Toode on mõeldud sportlasele või aktiivsele inimesele kellel on soov tõsta oma vaimset võimekust. Kofeiin on kesknärvisüsteemi stimulant, mis kõrvaldab uimasuse ning taastab erksuse.

Pakend: 90 kapslit, võetuna 1 kapsel päevas jätkub 90 treeningpäevaks ja 2 kapslit päevas võetuna jätkub 45 treeningpäevaks.

Koostis: kofeiin, maltodekstriin, želatiini kapsel (želatiin, titaandioksiid, punane raudoksiid), magneesiumstearaat, ränidioksiid.

Caffeine Active koostisosad mg/1kapsel
Kofeiin 200
Maltodekstriin 200

 

Konsultatsioon:

Reviews (0)

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below:Tags: kreatiin-nitraat, self, muscle, creatine-nitrate, toidulisandid