MySmuutid

MySmuutid

MySmuutid on värsketest marjadest, puuviljadest, mahlast ja piimast valmistatud vaimustavad smuutid, millest ei puudu ka organismi ülesehitamiseks vajalik valk

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
MySmuuti Akadeemik Koostis: banaan, kakao, piim, jää Suurepäraseks ajutegevuseks vajame igapäevaselt aeglaselt imenduvaid süsivesikuid, hea kvaliteediga valke, vitamiine, mineraalaineid ja rasvu. Selleks, et Sul koolis hästi läheks, oleme loonud ideaalse ko..
2.50€
MySmuuti „Kaleta 83,3“ (400 ml) sisaldab maasikat, banaani, vadakuvalku ja piima. Kokteil „Kaleta 83,3“ on valkude ja süsivesikute kombineeritud sünergia, mille kooslus annab kehale vajalikud vitamiinid (B, C) ja mineraalid (kaalium, magneesium, kaltsium). Piim..
3.00€
MySmuuti „My lady“ (400 ml) sisaldab mustsõstraid, kirsse, rasvatut piima ja vadakuvalku. MyLady kokteil on sündinud parimate naistreenerite käe all, arvestades just Sinu vajadusi. Kirsid koos piimaga aitavad leevendada ja ennetada liigesepõletikke ning suur kaali..
3.00€
MySmuuti Naeratus Maasikas, banaan, õunamahl, jää Istud kontoris ja kuidagi ei taha naeratus tulla? Proovi “Naeratust”! :) Kliinilised uuringud on näidanud, et naeratama ei hakanud mitte ainult Naeratuse smuuti kasutajad, vaid ka need, kes uuringut..
2.00€
MySmuuti „Taltsi tahtmine“ (400 ml) on taastuskokteil, mis on välja töötatud koostöös Jaan Taltsiga, arvestades spetsiaalselt tõstmistreeningutega lihaskonnale kaasnevat koormust. Kokteilis sisalduvad kvaliteetsed valgud ja süsives..
3.50€
MySmuuti Nabi Kuld Mango, vadakuvalk, piim, jää Meie jaoks on Heiki hõbemedali võit kullavääriline ning sellest inspireerituna valmistasime puuviljade kuningaks peetud MANGOst imepärase MySmuuti. Lisaks mango kuldsele värvile on tal kõ..
3.00€