Tõstab lihaste sooritusvõimet -Aminostar CarnoSyn Beta-Alanine

Tootja: Aminostar
Mudel: Aminohapped
Boonusraha: 0.00€
Saadavus: 14tk |
Laos (Tarneaeg 1-2 tp)
Kogus:
0 arvamust  0 arvamust  |  Lisa arvamus
Hind: 24.90€
 
Kirjeldus Tehnilised andmed Arvamused (0)

Kirjeldus

Tõstab lihaste sooritusvõimet -Aminostar CarnoSyn Beta-Alanine

CarnoSyn® sisaldab patenteeritud beeta-alaniini vormi.

Beeta-alaniin on toidulisanditest kreatiini järel üks enim uuritud ja vähemalt sama efektiivne toode. Kasutajad on nimetanud seda revolutsioonilst lisandit lausa "uueks kreatiiniks!" Beeta-alaniin parandab teadaolevalt sooritusvõimet kõigi piimhapet tootvate spordialade puhul ning aeglustab lihaste väsimist koormuse puhul. Beeta-alaniini ja kreatiini koos kasutades on võimalik vähendada organismis ka rasvmassi ning suurendada lihasmassi rohkem kui üksnes kreatiini tarbides.

Beeta-alaniin on lihaskoe karnosiini sünteesi lähtematerjal. Loomsetes kudedes esinev dipeptiid karnosiin (beeta-alanüül-L-histidiin) on oma olemuselt antioksüdant, pärssides organismisiseseid oksüdatsiooni- ja glükatsiooniprotsesse. Lihaskoes on karnosiini põhiülesandeks puhverdada intensiivse lihastöö käigus tekkivaid vesinikioone, mis aitab aeglustada lihaskoe ph langust, lükates edasi väsimuse teket. Lühidalt öeldes blokeerib  beeta-alaniin lihases piimhappe teket.

Katsed ja tulemused
Beeta-alaniini suukaudse manustamise korral 4-6 grammi päevas, jaotatuna kuni kaheksale korrale, suureneb kõigi lihaskiudude karnosiinisisaldus nelja nädala jooksul märgatavalt, s.o uuringutulemuste järgi 58,8% (Hill, 2007) või 64% (Harris 2006). Mõlemas uuringus tõusis kümnenädalase kuuri lõpuks karnosiinisisaldus lihaskiududes 80% (Hill, 2007 ja Harris, 2006)!. Tuleb märkida, et mis puutub töövõimesse väsimuspiiril, siis kreatiinist ei olnud beeta-alaniinile vastast. Kreatiin parandas tulemust 11,3%, beeta-alaniin aga koguni 28,8%. Huvitaval kombel andis nende ainete kombineerimine tulemuseks ainult 11,0%-lise tulemuse paranemise, kusjuures uuriti treenimata mehi (Stout, 2006). Kui arvestada aga maksimaaljõu paranemist treenitud sportlastel, siis kombineerituna oli tulemus kümne nädala jooksul parem kui ainult kreatiini kasutades. Beeta-alaniini eraldivõetuna kahjuks ei katsetatud. Lisaefektina täheldati kreatiini/beeta-alaniini grupil ka rasvaprotsendi vähenemist 1,2% võrra (Hoffmann, 2006).

Toime

Kasutamine

2 kps peale hommikul sööki. 2 kps enne treeningut või võistlust. Juua juurde vett.

Kellele sobib?

Beeta-alaniin on mõeldud sportlike tulemuste parandamiseks. Uuringud tõestavad, et beeta-alaniinist on kasu nii kõrge treenitusega jõu-, kiirus- ja vastupidavusalade sportlastele kui ka treenimata inimestele, algajatele ja madala treenitusega sportlastele.

Spordialad: Kerge- ja raskejõustik, jalgrattasõit, ujumine, jooksmine.

Pakend: 120g 

Koostis: Carnosyn beeta-alaniin (kapsli koostis: želatiin, värvained: titaandioksiid, raudoksiidid ja hüdroksiidid), paakumisvastased ained: mikrokristalne tselluloos, magneesiumstearaat.) 

Artikkel: Beeta-alaniin suurendab lihasvastupidavust ja jõudu

Konsultatsioon

Tehnilised andmed

Kasutamine
Kuna kasutada Enne treeningut
Sisu
Kogus (g) 120kps
Vorm KPS

Arvamused (0)

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid: self, omninutrition, amino, beta-alanine, tõstab, lihaste, sooritusvõimet, sünnipäevanädala, pakkumised -self -aminostar, carnosyn