MyBody must-roheline shaker - BPA-vaba ja külmumiskindel

Tootja: MYBODY
Mudel: Tarvikud
Boonusraha: 0.00€
Saadavus: 100+tk |
Laos (Tarneaeg 1-2 tp)
Kirjeldus Arvamused (0)

Kirjeldus

MyBody must-roheline shaker - BPA-vaba ja külmumiskindel

MyBody šeiker on spetsiaalne vahend taastusjookide ja valgupulbrite segamiseks ning kaasaskandmiseks, võimaldades parema taastumise huvides tarbida spordijooke võimalikult kiiresti pärast trenni. Sõelaga varustatud šeikeris segunevad kõik pulbrid paremini kui tavalises spordijoogipudelis. 600-milliliitrine šeiker võimaldab kaasa võtta mitme joogi jagu pulbrit, näiteks nii treeningaegse- kui järgse joogi segamiseks, ja on piisavalt suur, et sobida ka treeningu ajal tarbitava isotoonilise spordijoogi või vee mahutamiseks.

Keeratav kork võimaldab pulbrilisi toidulisandeid hõlpsasti šeikerisse kallata, mis tavapudeli väikese ava juures on äärmiselt ebamugav. Šeikeri peale on märgitud milliliitrid ja kuupsentimeetrid 50-se sammuga, mis võimaldab tooteid täpselt doseerida ka köögikaalu puudumisel. Šeiker on valmistatud BPA-vabast plastikust ja on seega tervisele ohutu ning põrutustele palju vastupidavam.

Šeiker on BPA vaba! Mis see tähendab?
Bisfenool A, tuntud ka kui BPA, on kemikaal, mis on polükarbonaadist plastiku ja epoksüvaigu koostises. Enamik veepudeleid valmistatakse polükarbonaadist. BPA on seotud mitmete terviseprobleemidega sealhulgas südameveresoonkonna haiguste, diabeedi, vähi ja varajase puberteedi tekkega. Mida kauem on vedelik BPAst tehtud anumas, seda rohkem lekib kemikaali vedelikku. Mida kuumem vedelik ja vanem anum, seda kiiremini toimub lekkimine.

Kellele?

SELF Xtreme šeiker on sobilik kõigile, kes kasutavad treeningust taastumiseks erinevaid jooke ning otsivad valgupulbrite ja spordijookide mahutamiseks mugavat vahendit.

Kasutamine

SELF Xtreme šeikerit kasutatakse taastusjookide doseerimiseks, lahustamiseks ja kaasaskandmiseks. Tooteid doseerida vastavalt juhendile.

Mahutavus: 600 ml

Konsultatsioon

 

Arvamused (0)

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid: mybody, roheline, shaker, bpa-vaba, külmumiskindel, šeikerid must-roheline, Šeikerid