SELF šeiker ROOSA - uue põlvkonna šeiker mugavaimaks joogisegamiseks

Tootja: SELF
Mudel: Tarvikud
Boonusraha: 0.00€
Saadavus: 15tk |
Laos (Tarneaeg 1-2 tp)
Kirjeldus Arvamused (0)

Kirjeldus

SELF šeiker ROOSA - uue põlvkonna šeiker mugavaimaks joogisegamiseks

SELF šeiker on spetsiaalne vahend taastusjookide ja valgupulbrite segamiseks ning tarbimiseks. Vedruga varustatud šeikeris segunevad ühtlaselt kõik pulbrid. 700ml šeiker võimaldab kaasa võtta mitme doosi jagu pulbrit ja on piisavalt suur, et sobida ka trenniaegse isotoonilise spordijoogi või vee mahutamiseks.

Keeratav kaas võimaldab pulbreid lihtsalt ja täpselt šeikerisse kallata ka köögikaalu puudumisel, sest šeikeri peale on märgitud milliliitrid ja kuupsentimeetrid 50-se sammuga. 

Šeiker on valmistatud plastikust ja on põrutustele vastupidavam ning kaasas kanda kergem kui klaaspudel.

Šeiker on asendamatu abimees taastusjoogi kaasa võtmisel, kuna treeningutest kiirema taastumise huvides on tooteid vajalik tarbida võimalikult kohe pärast trenni!

Kellele?

SELF šeiker on vajalik kõigile, kes kasutavad treeningjärgseid taastusjooke ning otsivad valgupulbrite ja spordijookide mahutamiseks mugavaimat vahendit.

Kasutamine

SELF šeikerit sobib kasutada taastusjookide doseerimisel, lahustamisel ja kaasaskandmisel. Tooteid doseerida vastavalt pakendi infole.

Mahutavus: 700 ml

 

Konsultatsioon

Arvamused (0)

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid: self, šeiker, roosa, uue, põlvkonna, mugavaimaks, joogisegamiseks, šeikerid Šeikerid