Parandab südame töövõimet - SELF Taurine

Brand: SELF
Product Code: Aminohapped
Reward Points: 2.00€
Availability: 38tk | In Stock
Qty:
Price: 19.85€
 
Description Specification Reviews (0)

Description

Parandab südame töövõimet - SELF Taurine

Amino Taurine, Self Omninutrition

Tauriin on aminohape, mille teadlased leidsid esmakordselt härja sapist, kuid samas eksisteerib väikeses koguses ka inimkehas . Tauriini sisaldavad muuhulgas merekarbid, kala, linnuliha, muna, piimatooted ning seda lisatakse laste valmistoitudele. Just tauriin on inimorganismile hädavajalik aine, milleta näiteks väikelapse organism areneda ja kasvada ei suudaks. Kas te ikka teate, et rinnapiim sisaldab tauriini ning ilma selleta oleks rinnapiima väärtus olematu.

Tauriin aitab reguleerida pulssi, säilitada raku membraani stabiilsust ning vältida raku ületegevust. Osaleb sapphapete sünteesis, südamelöökide regulatsioonis, aju neuronite ja kesknärvisüsteemi tegevuses. Tauriin takistab ka serotoniini moodustumist, mis eritub füüsilise aktiivsuse korral ja põhjustab väsimust. Toimib ka antioksüdandina.

Toime:

Kasutamine: Soovituslik annus oleks 1-6g päevas. Näiteks 3g enne trenni ja 3g peale trenni.

Kellele sobib? Üks parimaid kombinatsioone on tauriin ja kreatiin koos, nad parandavad lihaste jõudu füüsilise aktiivsuse ajal. Just selle pärast leidubki tauriini paljudes trennieelsetes lisandites. Lisaks südame töövõime parandamisele treenitud sportlastel, võib tauriin paranda sooritusvõimet võistlustel. Samas on tauriini heaks omaduseks veel ka lihasraku suurendamine.

Pakend: 200g

Maitse: Maitsetu

Toiteväärtus 100g  toote kohta
Tauriin(100%) 100g

 

Konsultatsioon:

Specification

Using
When to use Before Exercise;After Exercise
Content
Form Powder
Quantity (g) 200g

Reviews (0)

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below:Tags: self, omninutrition, amino, taurine, -südame, töövõime, parandaja, puhtad, aminohapped parandab, töövõimet