Rohelise tee ekstrakt soodustab termogeneesi ja suurendab energiakulutust-SELF Green Tea Forte

Brand: SELF
Product Code: Rasvapõletajad
Reward Points: 1.50€
Availability: 37tk | In Stock
Qty:
Price: 16.95€
 
Description Specification Reviews (0)

Description

Rohelise tee ekstrakt soodustab termogeneesi ja suurendab energiakulutust-SELF Green Tea Forte

Green Tea Forte, Self Omninutrition

Green Tea Forte sisaldab rohelise tee ekstrakti ja seal leiduvaid toimeaineid kontsentreeritud ja puhastatud kujul ning õiges vahekorras.

Roheline tee ja eriti selle oluliseim katekiin EGCG on tõhusus-turvalisussuhte poolest parim rasvade põlemist soodustav looduslik aine. Mitmetes uuringutes on leitud, et rikkalikult EGCG-katekiini sisaldav rohelise tee ekstrakt ergutab termogeneesi, suurendab energiakulutust ja rasvade kasutamist energiaks nii treeningul kui ka puhkehetkedel. Suurenenud rasvade kasutamine energiaks kiirendab kehas üleliigsete varurasvade vähenemist.

Polüfenoolid on ühed kõige tugevamad antioksüdandid maailmas.  Antioksüdantidel on palju tähtsaid rolle kehas, millest tähtsaim on minimaliseerida rakkude vigastusi, mis on tekkinud vananemisprotsessi ja kehasse sattunud vabade radikaalide tulemusena.

Rohelise tee olulisim katekiin EGCG, üks võimsamaid polüfenooli antioksüdante, on sajakordselt kasulikum kui C-vitamiin. EGCG kaitseb keha õrnu kudesid ja meditsiinilised testid on näidanud EGCG võimekust vähendada teatud tüüpi vähkide arengut. Lisaks rasvapõletamist soodustavale mõjule on rohelisel teel ja eriti selle katekiinidel ka mitmeid teisi tervisele kasulikke mõjusid; uuringute kohaselt toimivad nad muuhulgas tõhusate antioksüdantidena, alandavad kolesterooli ja vererõhku, vähendavad südame- ja veresoonkonnahaiguste riski, parandavad insuliinitundlikkust, toimivad antikantserogeenselt ja kaitsevad ajukahjustuste eest.

Toime:

Kasutamine: 1-2 tabletti kaks korda päevas, näiteks hommikul ja lõunal.

Kellele sobib?Sobib üldtervendava tootena kõigile, kes soovivad kaitsata keha vabade radikaalide ja kantserogeenide kahjuliku mõju eest, parandada üleüldist tervist ja heaolu ning aidata kaasa rasvapõletusele.

Pakend: 120 tabletti

Koostis: Abiained - mikrokristalne tselluloos, ränidioksiid, magneesiumstearaat.

Green Tea Forte koostisosad: 1 tablett
Rohelise tee ekstrakti 500mg
-millest  EGCG 300mg

Konsultatsioon:

 

Specification

Using
When to use Overall Supporting
Content
Form Tablet/Capsule
Quantity Tablets/Capsules 120cps

Reviews (0)

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below:Tags: self, omninutrition, green, tea, forte, rohelise, tee, ekstrakt, soodustab, termogeneesi, suurendab, energiakulutust, rasvapõletajad energiakulutust-self