Kliiniliselt uuritud koostisosadega toidulisand taastumiseks - SELF Muscle ZMA

Brand: SELF
Product Code: Vitamiinid ja mineraalid
Reward Points: 0.00€
Availability: 100+tk | In Stock
Qty:
Price: 23.75€ 20.19€
 
Description Specification Reviews (2)

Description

Kliiniliselt uuritud koostisosadega toidulisand taastumiseks - SELF Muscle ZMA

ZMA, Self Omninutrition

ZMA sisaldab tsinki ja magneesiumi sellisel kujul, mis on organismile hästi omastatavad. Tsink on seotud põhiliste aminohapete metioniini ja aspartaathape. Aspartaadiga on seotud ka magneesium. Nende imendumise parandamiseks on lisatud B6 vitamiini. Kliinilised uuringud on tõestanud, et tsingi ja magneesiumi suurendatud kasutamine organismis põhjustab testosteroonitaseme loomuliku suurenemise ja hormoonide kasvu.

Magneesium osaleb kaltsiumi ainevahetuses samuti on vaja ka südamelihaste tööks ja vereringe reguleerimiseks, aitab kaasa energia vabastamisel ning närvide ja lihaste toimimisel.

Tsink on vaja organismi normaalseks kasvamiseks ja järglaste saamiseks ,immuunsüsteemi toetamiskes ja haavade paranemiseks,luude moodustumiseks ja lihaste töö juhtimiseks suguorganite arenguks, eesnäärme funktsioneerimiseks.

Toime:

Kasutamine: 2-3 kapslit õhtul 30 minutit enne magamaminekut.

Kellele sobib?On mõeldud täiskasvanutele, kes soovivad end kaitsta end stressi kahjuliku mõju eest, parandada und ja kiirendada taastumist. ZMA on kasulik imuunsussüsteemile ning aitab tõsta meessuguhormoonide taset, mis vastutavad lihaskasvu ja sportlike tulemuste paranemise eest.

Pakend: 100 kapslit

Koostis: Lisaained: mikrokristalne tselluloos, magneesiumstearaat, ränidioksiid. Kapsel: želatiin, glütserool, titaandioxide, indigotiin

ZMA koostisosad mg/3 kapsel
ZMA-Tsinkmonometioniin, Tsink-Magneesium-aspartaat
Magneesium 450
Tsink 30
Vitamiin B6 11.5

Konsultatsioon:

Specification

Using
When to use Overall Supporting
Content
Form Tablet/Capsule
Quantity Tablets/Capsules 100cps

Reviews (2)

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below:Tags: self, omninutrition, muscle, zma, kliiniliselt, uuritud, koostisosadega, toidulisand, taastumiseks, sünnipäevanädala, pakkumised taastumiseks-self