Self Omninutrition Real Creatine 250g - 100% kreatiin monohüdraat

Brand: SELF
Product Code: kreatiinid
Reward Points: 1.00€
Availability: 18tk | In Stock
Qty:
Price: 9.90€
 
Description Specification Reviews (0)

Description

Self Omninutrition Real Creatine 250g - 100% kreatiin monohüdraat

Real Creatine, Self Omninutrition

Kreatiin on tänapäeva üks populaarsemaid sportlaste poolt kasutatavaid taastumisvahendeid. Samas on kreatiin üks väheseid sporditoidulisandeid, mille positiivset mõju töövõime kasvule on täheldatud ka teadusuuringutes. Kreatiini esineb organismis maksas, neerudes ja pankreases, teda sünteesitakse sellistest aminohapetest nagu glütsiin, metioniin ja arginiin. Kreatiin on energiarikka ühendi kreatiinfosfaadi koostisosa.

Kreatiini kasutatakse peamiselt sprindi, jõu ja kiirusjõualadel. Kuna kreatiin suurendab maksimaaljõudu, kiirusjõudu ja jõuvastupidavust, siis on kreatiin populaarne toidulisand raskejõustikus, kergejõustikus, pallimängudes, ujumises, võitlusspordis jm. Kreatiini tarvitamise tagajärjel tõuseb intervalltreeningu tulemuslikkus ja kõrgel suutlikkusel esineb suurem töövõime.

Kreatiini kasutamine toidulisandina tõstab kreatiinisisaldust lihastes 20-30% ja kreatiinfosfaadi sisaldust ligi 10%.

Toime:

  • Suurendab füüsilist võimekust
  • Soodustab lihaste kasvu
  • Lisab jõudu ja seeriavastupidavust
  • Kiirendab taastumist rasketest treeningutest

Kasutamine: Kreatiini võtmist alustatakse tavaliselt 5 päevase laadimisperioodiga, mille ajal võetakse kreatiini 20g päevas. Võta 5g enne hommikusööki, enne trenni, pärast trenni ja koos päeva viimase toidukorraga. Laadimisperioodi järel võetakse 5-6 nädalat 5-10g päevas. Pärast seda järgnebkreatiini kasutamises 2-4 nädalane paus. Iga annus kreatiini segada vähemalt 15g (1 spl) dekstroosiga. See parandab kreatiini imendumist kuni 50%! Mitte kasutada koos kohviga ja koffeiini sisaldavate jookidega. Piirata kohvijoomist 1 - 2 tassile päevas. Imendumise parandamiseks kasutatakse ka 5 grammi L-glutamiini või multivitamiine.

Kellele sobib? Spetsiaaltoidulisand sportlastele. Kreatiin monohüdraadist on enim kasu spordialadel, kus on vajalik lühiajaline, aga maksimaalne pingutus (näiteks raskejõustik, sprindid, heitealad). Aitab suurendada plahvatuslikku jõudu, lihasmassi, kiirendada seeriatevahelist taaastumist, suurendada valgusünteesi ja vähendada kataboolseid protsesse kehas. Kreatiin monohüdraat sobib eelkõige sportlastele, kellel kehakaalu tõus pole vastunäidustatud.

Spordialad: Pallimängud, võitluskunstid, raskejõustik, kergejõustik, ujumine

Pakend: 500g,

Maitse: maitsetu

Koostis: 100% kreatiinmonohüdraat

Toiteväärtus mg/5g g/100g
Kreatiin monohüdraat 5000 100

 

Konsultatsioon:

  • Oled oodatud Tasuta konsultatsioonile MYBODY Audentesesse,
  • Asukoht: Audentese Spordikeskus, Tondi 84.
  • Telefon EST/RUS/ENG +372 523 1960
  • Telefon EST/ENG +372 56 458 688
  • info@mybody.ee
  • www.facebook.com/mybody.ee

Specification

Using
When to use Overall Supporting
Content
Form Powder
Quantity (g) 500g

Reviews (0)

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below:Tags: self, omninutrition, real, creatine, 250g, 100, kreatiin, monohüdraat, sünnipäevanädala, pakkumised