Ainevahetust kiirendav ning verevarustust taastav - SELF Arginine

Tootja: SELF
Mudel: Aminohapped
Boonusraha: 2.00€
Saadavus: 26tk |
Laos (Tarneaeg 1-2 tp)
Kogus:
0 arvamust  0 arvamust  |  Lisa arvamus
Hind: 19.90€
 
Kirjeldus Tehnilised andmed Arvamused (0)

Kirjeldus

Ainevahetust kiirendav ning verevarustust taastav - SELF Arginine

Aminohappeid kasutatakse kehas proteiinide tootmiseks, mis on hädavajalikud rakkude moodustumiseks. Lisaks sisalduvad need hormoonide, ensüümide, neurotransmitterite ning antikehade biokeemilises struktuuris. 

Keha kasutab arginiini lämmastikoksiidi tootmiseks. Lämmastikoksiid lõõgastab veresooni, on oluline keha vereringe säilitamiseks ning seega omab olulist rolli kogu südame-veresoonkonna toimimises.

Arginiini on vaja paljude hormoonide vabastamiseks, millest näiteks glükagoon ja insuliin on vajalik lihaste optimaalseks kasvamiseks, osaledes ka kasvuhormoonide vabastamisel. Arginiin aitab kaasa haavade paranemisele ja on seotud ammoniaagi eemaldamisega kehast.

SELF Arginine on puhas, vabas vormis aminohape, mis imendub kehas ilma lagundamiseta seedeendüümide poolt.

Toime

Kasutamine

Jõualadega tegelejail on soovituslik võtta 3-5 g enne treeningut ja 3-5 g enne magamaminekut. Sega pulber meelepärase joogiga, et vältida aminohapetele omast järelmaiku. Aminohappeid on tähtis kasutada järjepidevalt, et hoida keha lämmastikutaset stabiilselt kõrgel. Parima tulemuse saavutamiseks kombineerida kreatiiniga.

Kellele sobib?

Arginiin on eriti vajalik suurte treeningkoormuste korral. Arginiiniga varustamine võib tugevdada immuunsüsteemi, võimaldades seega hoida püsivalt suuremat treeningkoormust  ja vähendada ületreeninguga seotud väiksemate terviseprobleemide ohtu. Ka toetab arginiin seksuaaltervist, laiendades veresooni.

Spordialad: Kestvus- ja vastupidavusalad, raskejõustik

Pakend: 200g

Koostis: 100% arginiinipulber

SELF Arginine kg hind on 99,5€

Konsultatsioon

Tehnilised andmed

Kasutamine
Kuna kasutada Enne Trenni
Sisu
Kogus (g) 200g
Vorm Pulber

Arvamused (0)

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid: self, omninutrition, amino, arginine, kiirendab, taastumist, ning, parandab, verevarustust, pump, efekt ainevahetust, kiirendav, taastav-