suhkruvaba, stressi leevendav närimiskumm- Biaks No Stress

Tootja: Biaks Oü
Mudel: Vitamiinid
Boonusraha: 0.00€
Saadavus: 11tk |
Laos (Tarneaeg 1-2 tp)
Kirjeldus Arvamused (0)

Kirjeldus

suhkruvaba, stressi leevendav närimiskumm- Biaks No Stress

Biaks No Stress Gum on külmtöödeldud, suhkruvaba, stressi leevendav närimiskumm. Külmtöötlus võimaldab närmiskummi toitainetega rikastatada. Toitainetega rikastatud närimiskumm on uus võimalus tuua tarbijateni lisaks närimisrõõmule ka tervis ja kasulikkus. Biaks No Stress närimiskumm sisaldab kasulikke taimseid ekstrakte ning pakub ka lisaks pikaajalist ja head maitseelamust. L- trüptofaani, sidrunmelissi ja tihasheina ekstrakti sisaldav närimiskumm soodustab lõõgastumist ja lõdvestumist ning tekitab heaolutunde.

 

Muudatused elustiilis, mis võivad tagada kvaliteetse une ning aidata paremini magada

Kasutamine

närida närimiskummi minimaalselt 5-10 minutit, et tagada toimeainete vabanemine.

Soovituslik päevane kogus: mitte rohkem kui 3 närimiskummi padjakest.

Kellele sobib?

Vahetustega töö puhul. Kuna melatoniini uinumist soodustav toime on kõige märgatavam valgel ajal, võiks see enim sobida vahetustega töötajatele, kes vajavad päevasel ajal öise vahetuse järel uinumist.

Lennureiside puhul. Lühikese toimeaja ning päevast und soodustava toime tõttu sobib melatoniin und soodustama lendude ajal. Leevendamaks ajavööndivahetuse sündroomi, soovitatakse melatoniini võtta enne reisi 3–4 päeval (reisisihtkoha uinumisajal või ööseks). Sihtkohta jõudnuna soovitatakse 3–4 päeval melatoniini manustada enne voodisseminekut.

Hilise ja varase uneaja sündroomi korral. Võib abi olla inimestel, kelle loomulik magamise aeg on tavapärasest tugevalt hilisem või varasem ning kellel on seetõttu probleeme töös, õpingutes ja isiklikus elus.

Kõrgvererõhktõve puhul. On leitud, et lühendab une saabumise aega kõrgvererõhu patsientidel. Kõrgvererõhktõve korral on teisigi und häirivaid tegureid peale võimaliku melatoniinitootmise alanemise.

Depressiooni leevenduseks. Depressiooni puhul on une-ärkvelolekusüsteemi töö häiritud, sageli on rütm nihkunud varasemaks. On võimalik, et melatoniin aitab reguleerida une-ärkvelolekurütmi depressiooni korral.

Kesknärvisüsteemi kahjustuste puhul. Häirete korral, kus kesknärvisüsteem hävib (nt neurodegeneratiivsed haigused, dementsus, ajutraumad), võib kahjustatud saada ka und reguleeriv süsteem. 

Pakend: 10 närimiskummi padjakest

Toimeained ühe närimiskummi kohta: 

L-trüptofaan

25 mg

Sidrunmeliss

25 mg

Tihasheina ekstrakt

20 mg

Konsultatsioon

 

Arvamused (0)

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid: suhkruvaba, , stressi, leevendav, närimiskumm-, biaks, sooduspakkumised