Stressihormooni alandaja - SELF Corticut

Brand: SELF
Product Code: Vitamiinid
Reward Points: 3.00€
Availability: 20tk | In Stock
Qty:
Price: 29.90€
 
Description Reviews (0)

Description

Stressihormooni alandaja - SELF Corticut

SELF Corticut on uuenduslik toidulisand, mis normaliseerib keha stressitaset. Kortisool on stressihormoon, mis põhjustab jõuetust, tahtmatut kaalukaotust, kurnatust ja väsimust, füüsilist inaktiivsust, aeglast kõnnakut ja madalat haardetugevust. Kõrge kortisooli tagajärjel tekib suur stress ja keha on vastuvõtlikum erinevatele põletikele ja haigustele. Stressihomrooni madalal hoidmine parandab immuunsust, elukvaliteeti ja rasvapõletust. Corticut koostisosad vähendavad stressi negatiivseid mõjusid, mis omakorda parandavad sportlikke tulemusi, immuunsust ja tõstavad üldis elukvaliteeti

Fosfatidüülseriini (PS) efektiivsus on teaduslikult tõestatud ja kinnitatud. Fosfatidüülseriin (PS) suurendab erksust ja muudab vaimset võimekust positiivselt ilma et suureneks närvilisus. Lisaomaduseks on PS-l võime vähendada stressimarkereid – kortisool, kreatiinkinaas ja laktaat, seetõttu toetab ka taastumist.

Kuldjuure ekstraktil on tugev toime skeletilihastele, samuti aitab tugevdada südamelihase kontraktsiooni. Aitab oluliselt tugevdada organismi energeetikat, suurenevad raku jõujaamad ehk mitokondrid, samuti glükogeeni sisaldus lihastes ja maksas. Lisaks lihasjõu suurendamisele on kuldjuurel ka lihaseid lõõgastav toime, seega lihaste töövõime taastub kiiremini. Kuldjuureravimid pidurdavad kolesterooli teket, suurendavad vaimset ja kehalist töövõimet, aitavad säilitada organismi jõuvarusid, suurendavad organismi vastupanuvõimet äärmuslikes tingimustes. Rodioolat loetakse üheks kõige tugevama mõjuga adaptogeeniks.

Ženšenni tasuks kasutada osana ravist depressiooni, kurnatuse, unetuse, suhkrutõve, kahheksia, immuunpuudulikkusega allergilise astma ja erektsioonihäirete puhul. Silmas tuleb aga pidada, et ženšenn on tugevatoimeline ning liigne kasutamine võib põhjustada unetust, ärevust, kõrgenenud vererõhku ja ärrituvus

L-teaniin on naturaalselt esinev aminohape, mida leidub tees (eriti rohelises tees). See ei sisalda koffeiini ning omab rahustavat, lõõgastavat toimet. Uuringud näitavad, et L-teaniin vähendab stressi, tõstab tuju ja kognitsiooni ning seejuures ei vähenda erksust või kutsu esile uimasust.

Reviews (0)

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below:Tags: stressihormooni, alandaja, self, corticut, halloween